poniedziałek, 20 lipca 2015

Mój pierwszy raz. My first time

Zaczynamy! A raczej ja zaczynam mój pierwszy raz. Mój pierwszy post na blogu. Dosłownie kilka dni temu naszło mnie, by zacząć pisać, a więc o to jestem.
Myślę, że będzie to blog głównie o podróżowaniu, o różnych aspektach życia za granicą, o różnicach pomiędzy krajami i ich mieszkańcami, o tym co ciekawe i mniej ciekawe, o tym co mnie zaskoczyło, czy też obrzydziło. A wszystko to z mojej, polskiej perspektywy. Na pewno dodam też posty na inne tematy, ponieważ tak jak możecie przeczytać w moim bio, interesuję się różnymi rzeczami. Mam nadzieję, że znajdziecie tutaj coś co Was zainteresuje i zostaniecie ze mną. :)

...

Let's get started! That's my first time to write a post on a blog. I got the idea to start a blog just few days ago, so here I am.
I think, it's gonna be a blog mostly about travel, about various aspects of living abroad. About changes between countries and their residents, about things which are interesting or less interesting, about things which surprised me or disgusted me. Everything will be from my Polish perspective. There will be also posts about other topics, as you know from my bio. I hope you'll find something interesting on my blog and you'll stay with me and follow. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz